0 prekė(s) - 0.00€
Jūsų prekių krepšelis tuščias

Kalba

Lietuvių English

Abrazyvi SONAX poliravimo pasta CutMax

Gamintojas: SONAX
Prekės kodas: 246300
Prieinamumas: Sandėlyje
36.30€
Kiekis: + -

SONAX ProfLine CutMax (246300)

Nuo dažytų paviršių greitai ir efektyviai pašalina subraižymus ir šlifavimo žymes.

Šis polirolis palieka tik minimalias poliravimo žymes ir, "low dust" (mažai dulka) technologijos dėka, praktiškai nepalieka and paviršiaus jokių polirolio likučių!

Atsižvelgiant į tai, kad šis polirolis turi itin stiprias šlifavimo savybes, apdorotas paviršius įgauna neįtikėtinai gerą blizgesį, o poliruojant kietesnius dažus paviršius gaunamas tiesiog puikus.
Tai "vieno žingsnio" pasta, kuri yra ir labai abrazyvi tačiau nepalieka matinio paviršiaus. Sudėtyje yra aliuminio oksidų. Polirolis pagamintas vandens pagrindu, todėl jeigu pasta išsausėjo galima įlašinti vandens.Sudėtyje NĖRA silikono.

Poliruodami su "SONAX CutMax" poliroliu naudokite SONAX avikailio poliravimo diską (493141) arba SONAX raudoną diską (493100).
     

Naudojimas:

1. Nušlifuokite paviršių 1000 ar smulkesniu šlifavimo popieriumi ir švariai nušluostykite. Atminkite, kad šlifuojant popieriumi, popierius visada turi būti drėgnas.

2. Užtepkite nedidelį kiekį pastos ant poliravimo pado, poliruokite, maždaug 10 sekundžių mažomis apsukomis, labiau spausdami ir šiek tiek pakreipę poliravimo mašinėlę.

3. Po to, nestipriai spausdami, 20 sekundžių poliruokite pilnu poliravimo disko paviršiumi.

4. Pašalinkite polirolio likučius.

5. Po šios pastos naudokite SONAX Perfect Finish – poliravimo pabaigai (blizgesiui) (224300) arba SONAX Nano Polish (208300)

DĖMESIO:

- Neleiskite poliruojamam paviršiui perkaisti.

- Reguliariai valykite poliravimo diskus.

- Niekada nenaudokite to pačio poliravimo disko su skirtingais poliroliais.

- Saugokite nuo šalčio.

Talpa
Tūris 1 l

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML nėra išverstas!
Blogas           Geras

Mes pasirengę Jums padėti!

Kyla klausimų dėl tinkamiausios alyvos? Nežinote kaip parinkti tinkamą akumuliatorių ar filtrą Jūsų automobiliui? Nesijaudinkite- mūsų komanda pasirengusi Jums padėti. Kreipkitės ir mes padėsime rasti geriausią sprendimą.

Skambinkite

 +370 68 318318

AR

Rašykite mus laišką

 info@autobamba.lt

Ką tik žiūrėta