0 prekė(s) - 0.00€
Jūsų prekių krepšelis tuščias

Kalba

Lietuvių English

Rūdžių rišiklis (modifikatorius) DINITROL RC 800

Gamintojas: Dinitrol
Prekės kodas: RC 800
Prieinamumas: Sandėlyje
8.00€
Kiekis: + -

DINITROL RC 800
(rūdžių modifikatorius)

DINITROL® RC 800 yra greitai veikiantis ir efektyvus, betirpiklinis rūdžių modifikatorius, kurio sudėtyje yra kopolimero latekso ir organinio kompleksinio modifikatoriaus (nėra nei rūgščių, nei švino). Rūdis, esančias ant plieninių ir geležinių dirbinių, sujungia į stabilų organinį kompleksą, neveikia švaraus metalo. Neišskiria nuodingų ar kenksmingų dujų. Išdžiūvus susiformuoja vandens bei oro nepraleidžianti plėvelė, kuri patikimai apsaugo nuo tolimesnės korozijos. Gerai sukimba su kitomis antikorozinėmis dangomis.

DINITROL® RC 800 galima purkšti ar tepti sudrėkintu skudurėliu, tačiau geriausių rezultatų pasiekiama panardinant surūdijusią detalę į medžiagos pripildytą talpą iš plastiko ar stiklo. Prieš panaudojant rudžių modifikatorių, metalinių šepečiu nugramdyti senus dažus ir purias rūdys, nuvalyti tepalo, bitumo, suodžių, dervos dėmes. Rekomenduotina medžiagos temperatūra ≥ +10°C. Geriausiai dirbti kambario temperatūroje, bet ne aukštesnėje nei +400°C Iki galo rūdžių nuvalyti nereikia, nes jos reikalingos pilnai cheminei reakcijai. Po 1 val. galima dengti dar kartą, jei yra reikalinga. Medžiagai išdžiūvus (minimum po 8-12 val.), paviršių galima dengti pasirinkta antikorozine medžiaga DINITROL® arba uždažyti dažais. Naudotinas buityje.
 

Techniniai duomenys

Pakuotė: 125 ml,

Tankis: esant +23°C 1200 kg/m³ DAM 4:1

Klampumas: esant +23°C 600-900 mPas DAM 5:1

Sausų medžiagų: 61% DAM 2:4

Tirpiklis: vanduo

Galiojimo laikas: iki 3 metų

Gamintojas: EFTEC Aftermarket GmbH, Vokietija

DĖMESIO! Medžiagos nesaugoti minusinėje temperatūroje - jautri užšalimui.

Saugos reikalavimai: Preparatas labai degus - nenaudoti esant aukštesnei nei +50°C temperatūrai. Pavojingas įkvėpus ir patekus ant odos, erzina akis. Preparatui patekus ant odos ar į akis, gausiai praplauti vandeniu. Naudoti gerai vėdinamoje patalpoje.Saugoti nuo vaikų. Laikyti atskirai nuo degių daiktų. Preparatui patekus ant karštesnių nei +50°C paviršių gali išsiskirti nuodingos dujos.

 

Talpa
Talpa 125 ml

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML nėra išverstas!
Blogas           Geras

Mes pasirengę Jums padėti!

Kyla klausimų dėl tinkamiausios alyvos? Nežinote kaip parinkti tinkamą akumuliatorių ar filtrą Jūsų automobiliui? Nesijaudinkite- mūsų komanda pasirengusi Jums padėti. Kreipkitės ir mes padėsime rasti geriausią sprendimą.

Skambinkite

 +370 68 318318

AR

Rašykite mus laišką

 info@autobamba.lt