0 prekė(s) - 0.00€
Jūsų prekių krepšelis tuščias

Kalba

Lietuvių English

Komplektas remontuoti stiklo įdaužai

Gamintojas: Permatex
Prekės kodas: 16067
Prieinamumas: Laikinai neturime
8.25€
Kiekis: + -

Priekinio stiklo įdaužos ar įtrukimo klijai Permatex Bullseye

(Permatex® Bullseye™ Windshield Repair Kit 16067)

Tai vieno komponento stiklo remonto sistema, skirta remontuoti automobilio priekinio stiklo tokius įtrūkimus tokius, kaip „buliaus akis“ ar „žvaigždė“. Nereikalauja klijų sumaišymo ar kaitinimo. Saugus ir lengvai naudojamas. Turi tą patį spindulio laužimo koeficientą, kaip ir stiklas, todėl remonto vieta faktiškai nepastebima.

Naudojimo būdas:

1.Pažeistą vietą nuvalyti su stiklo valikliu. Gerai nusausinti.

2.Stiklo paviršius aplink pažeistą vietą uždengti audiniu.

3.Apvalaus disko centre pardurti skylę. Nuo vieno paviršiaus nuplėšti apsauginį sluoksnį ir prispausti prie stiklo, taikant taip, kad apskritime esanti skylė sutaptų su stikle esančiu pažeidimu.

4.Nuplėšti apvalaus disko kitos pusės apsauginį sluoksnį ir gerai prispausti specialios formos antgalį.

5.Nuo švirkšto nuimti dangtelį ir sujungti su antgaliu.

6.Viena ranka laikyti švirkštą, kita spausti jo stūmoklį. Spausti tol, kol stūmoklį pasidarys sunku spausti. Palaukti 5 s ir atitraukti stūmoklį atgal. Šį procesą pakartoti 10 kartų.

7.Iš automobilio vidaus pažiūrėti ar pasinaikino remontuojamoje vietoje esantys burbulai, jei ne: pakartoti 5 ir 6 punktus.

8.Automobilį pastatyti taip, kad tiesioginiai saulės spinduliai kristų ant suremontuotos vietos. Palaukti 30min. (debesuotą dieną - 1 valanda).

9.Atskirti švirkštą nuo antgalio, bei patį antgalį ir apvalų diską nuo stiklo.

10.Suremontuotą vietą nuvalyti su stiklo valikliu.

Didina automobilio naudojimo saugą, ilgina stiklų tarnavimo laiką.

 

Šiuolaikiniai įklijuoti stiklai yra kėbulo jėgos karkaso sudėtyje ir suteikia automobiliui papildomo standumo. Plyšimai, nuskilimai, susilpninantys stiklą, sumažina kėbulo galią apsaugoti vairuotoją ir keleivius avarijos metu. Remontuojant priekinio stiklo plyšimus arba nuskilimus, „Priekinių stiklų remonto rinkiniu“ atkuriamos priekinio stiklo optinės ir tvirtumo savybės. Mišinio naudojimo technologija paprasta, ją sudaro tik du veiksmai: pirmiausia iš plyšio pašalinamas oras, o po to jis užpildomas polimeru. Atliekant remonto darbus ryškioje saulės šviesoje, polimeras kietėja greičiau. Todėl naudoti mišinį dienos šviesoje nerekomenduojama. Švirkštas su čiulptukais, kurie yra komplekte, padeda net pradedančiajam automobilininkui. Svarbiausia – nepraleisti tinkamo laiko: atsiradusius plyšimus remontuoti reikia iš karto, kitaip neišvengsite jų didėjimo, taigi ir stiklo pakeitimo.
Žinome, kad stiklas yra trapi medžiaga. Išvengti smulkiausių akmenukų, lekiančių iš po ratų, ir kėbulo vibracijos, atsirandančios važiuojant duobėtu keliu, praktiškai neįmanoma. Rezultatas – stiklo trūkimas ir nuskilimas. Net ir į nereikšmingus stiklo pažeidimus reikia atkreipti dėmesį. Dėl nuskilimo paprastai atsiranda įtrūkių, kurie greitai didėja ir blogina matomumą. Tačiau stiklo pakeitimas – nepigus malonumas. O mažai paplitusių modelių – apskritai problema. Be to, 10–15 metų senumo modelių stiklo, atvežto iš užsienio, kaina gali prilygti paties automobilio vertei. Išspręsti šią problemą padės automobilių stiklo remontui skirti preparatai.

Žemiau pažiūrėkite video. Jis padės - kaip naudoti priemonę.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML nėra išverstas!
Blogas           Geras

Mes pasirengę Jums padėti!

Kyla klausimų dėl tinkamiausios alyvos? Nežinote kaip parinkti tinkamą akumuliatorių ar filtrą Jūsų automobiliui? Nesijaudinkite- mūsų komanda pasirengusi Jums padėti. Kreipkitės ir mes padėsime rasti geriausią sprendimą.

Skambinkite

 +370 68 318318

AR

Rašykite mus laišką

 info@autobamba.lt

Ką tik žiūrėta