0 prekė(s) - 0.00€
Jūsų prekių krepšelis tuščias

Kalba

Lietuvių English

Silikoninis sandariklis Ultra Grey (pilkas) + piltuvėlis PERMATEX

Gamintojas: Permatex
Prekės kodas: 89145
Prieinamumas: Sandėlyje
6.20€
Kiekis: + -

Silikonini sandariklis Ultra Grey PERMATEX 99 g

Tai greitai kietėjanti sandarinimo masė. Užpildo tarpelius iki 6 mm.

Taip pat naudojama kaip kietų tarpinių sandariklis.

Nesukelia korozijos, naudojama Lambda zondui montuoti. Išskirtinis atsparumas tepalui.

Aukštas temperatūrinis atsparumas (ilgalaikis iki 316°C, trumpalaikis iki 343°C).

Naudojimo būdas:

 • Nuvalykite ir išdžiovinkite paviršių;
 • Užtepkite lygų sluoksnį ant vieno paviršiaus;
 • Dalis galimas surinkti tuoj pat;
 • Neperveržkite varžtų.

  Paviršinė plėvelė susidaro per 1 val. ir sukietėja per 6 mm gylį po 24 val. Nerekomenduojama naudoti, esant nuolatiniam kontaktui su degalais ar bloko galvutei sandarinti. Galima naudoti su tarpinėmis jų sandarinimo savybėms pagerinti.

Žemiau pateikiama Permatex gaminto sandariklių informacinis filmukas.

 

Saugos duomenys: Kontaktuojant su oda gali padidinti jos jautrumą. Įtariama, kad gali sukelti vėžį. Saugoti nuo vaikų. Naudoti pirštines ir kitas saugos priemones. Vengti patekimo ant odos. Neįkvėpti garų.


Truputis žinių apie sandariklius (plokštumų sandarikliai)

Pagrindinė sandarinimo tarpinių funkcija - detalių sujungimo vietose suformuoti nepralaidų barjerą, neleisti techniniams skysčiams ar dujoms skverbtis pro sujungimus. Nuolatinis variklio konstrukcijos tobulinimas, platus aliuminio ir kitų lengvų lydinių naudojimas, daviklių montavimas - visa tai kelia naujus, padidintus sujungimų sandarinimo reikalavimus. Kietos tarpinės, pagamintos iš kartono, kamštinės medžiagos, fetro ir gumos yra keičiamos naujais cheminiais produktais. Jie leidžia vietoje suformuoti aukštos kokybės ir reikiamos formos tarpinę, nepriklausomai nuo paviršiaus apdirbimo kokybės, ir yra pranašesni už savo pirmtakus praktiškai visomis charakteristikomis.

Daugkartiniais tyrimais buvo įrodyta, kad geriausia sandarinimo tarpinių medžiaga yra RTV silikonai - pastos formos klijuojanti medžiaga,  kietėjanti esant kambario temperatūrai, susiformuojanti elastingą gumą primenančią masę.

RTV silikonų sandarinimo tarpinių savybės:

 • geras sukibimas su sandarinamomis plokštumomis (netgi esant šiek tiek tepaluotiems paviršiams), nesusilpnėja net ilgos eksplotacijos metu;
 • polimerizacijos procesas nepriklauso nuo sukietintojo kiekio ir paviršiaus tipo, todėl produktas gali būti naudojamas ant metalų, sažytų paviršių ir plastmasių;
 • geras tūrinis polimerizacijos laipsnis, leidžiantis suformuoti tarpinę iki 7 mm storio;
 • platus darbinės temperatūros diapozonas (nuo -70°C iki + 315 °C, trumpalaikis atsparumas iki +370°C);
 • elastingumas ir tamprumas, mažesni reikalavimai jungiamų detalių matmenų tikslumui, o taip pat didelis pailgėjimo procentas tempiant (iki 400%), leidžiantis kompensuoti visus galimus mikro poslinkius;
 • geras atsparumas tepalams, techniniams skysčiams ir dujoms.

RTV silikonai kietėja veikiant ore esančioms vandens molekulėms. Ne visi silikoniniai sandarikliai analogiški savo sudėtimi. Daugumai pigių Acetoxy silikonų yra būdingi šalutiniai polimerizacijos reakcijos produktai: acto rūgšties garai ir silikono dioksidas. Šie sandarikliai gali turėti neigiamą įtaką variklio davikliams, o taip pat sukelti detalių koroziją, todėl jų naudojimas automobiliuose ypač nerekomenduotinas.

Kompanija PERMATEX yra lyderis automobilių pramonės sandarinimo medžiagų srityje. Pagala GENERAL MOTORS užsakymą kompanijos inžinieriai sukūrė ypatingius neutralius Oxime RTV Ultra silikonus, kurie neišskiaria acto rūgšties ir todėl nesukelia korozijos ir yra saugūs jutiminiams davikliams. Siekiant patenkinti įvairius techninius reikalavimus buvo sukurta keletas produktų, besiskiriančių savo fizikinėmis - cheminėmis savybėmis. Taip atsirado JUODAS tepalui atsparus Ultra Black ; super atsparus ir aukštatemperatūrinis Ultra Copper; su padidinto sandarinimo savybėmis ir tamprumu PILKAS Ultra Grey; pasižymintis labai geru sukibimu ir elastingumu - MĖLYNAS Ultra Blue.

PERMATEX Ultra sandarikliai yra pažangiausi produktai tarp RTV silikonų automobilizmo pramonėje. Visi šios serijos produktai sertifikuoti OEM ir yra plačiai naudojami tiek serijinėje gamyboje, tiek atliekant remonto darbus.

Memory
Svoris 99 g

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML nėra išverstas!
Blogas           Geras

Mes pasirengę Jums padėti!

Kyla klausimų dėl tinkamiausios alyvos? Nežinote kaip parinkti tinkamą akumuliatorių ar filtrą Jūsų automobiliui? Nesijaudinkite- mūsų komanda pasirengusi Jums padėti. Kreipkitės ir mes padėsime rasti geriausią sprendimą.

Skambinkite

 +370 68 318318

AR

Rašykite mus laišką

 info@autobamba.lt