0 prekė(s) - 0.00€
Jūsų prekių krepšelis tuščias

Kalba

Lietuvių English

Kietųjų dalelių DPF filtro valymo komplektas Valiklis + Ploviklis

Gamintojas: liqui-moly
Prekės kodas: 5169
Prieinamumas: Laikinai neturime
51.55€
Kiekis: + -

Tai - ypač efektyvus skystis, skirtas valyti užsikimšusį DPF (dyzelino kietųjų dalelių filtrą).
Variklis ištirpdo DPF esančius teršalus, užtikrina optimalią automobilio priežiūrą, optimalų variklio darbą ir mažas kuro sąnaudas.
Reguliarus filtro valymas ir plovimas gali padėti išvengti brangaus DPF keitimo.
DPF valymas atliekamas su aukšto slėgio purkštuvu (part. nr. 7946) ir specialiai sukurtais PRO-LINE antgaliais (part. nr. 7947 arba 7948).
Valiklis skirtas visiems dyzeliniams automobiliams, kuriuose yra DPF.
Ypač tinkamas trumpas distancijas važinėjantiems, miesto automobiliams, kuriuose dažniausiai iškyla užsikimšusio DPF problema.


Praplovus filtrą  su Liqui - Moly (5169) DPF valymo skysčiu reikia dalelių filtrą praplauti, naudojant Pro-Line praplovėją  dyzelino dalelių filtrams (500 ml, kodas: 5171).

 

 

 

 


Detalesnė informacija apie DPF - kietųjų dalelių filtrus.

Dyzelinio kuro dalelių filtrų valymas, vietoj jų  keitimo -  pinigų taupymas proceso eigoje.

Žemiau užsikišęs DPF filtras.


Dyzelinių transporto priemonių, dažniausiai naudojamų trumpoms distancijoms, dyzelino dalelių filtras ne visada įkaista iki tokios temperatūros, kuri sudegina susikaupusias kietųjų dalelių nuosėdas.
Rezultatas: dėl nepakankamos temperatūros ir susikaupusių dalelių, dyzelino kietųjų dalelių filtras pasiekia savo pripildymo lygį. Filtrui pasiekus savo pripildymo lygį, priklausomai nuo transporto priemonės, automatiškai įsijungia atkūrimo programa (regeneracija). Dyzelinas yra įpurškiamas siekiant sukurti didesnę išmetamųjų dujų temperatūrą ir sudeginti susikaupusias daleles. Tačiau, tam tikromis vairavimo situacijomis ne visada įmanoma pradėti atkūrimo procesą (pvz., miesto spūstyse ar pakliuvus į eismo kamščius).
 Jei regeneracijos procesas sutrikdomas, ilgainiui dyzelino dalelių filtras perpildomas  kol galiausiai užsikemša.


Pirmieji dyzelino dalelių filtro užsikimšimo požymiai          


Žemiau dyzelino dalelių filtro skersinis pjūvis:     (detalės centre matomi užsikimšę dalelių filtrų kanalai)


LIQUI MOLY siūlo praktišką sprendimo būdą šiai problemai:

Naudojant specialiai sukurtą valymo rinkinį, dyzelino dalelių filtras greitai ir lengvai išvalomas.
Šis procesas yra rentabilus – nereikia keisti dyzelino dalelių filtro. Siekiant didesnio efektyvumo, naudojamas Liqui Moly Pro Line DPF valiklis ir Pro Line DPF praplovėjas su įpurškimo zondu.

Valymo proceso eiga:

Valymas yra atliekamas naudojant  suspausto oro įrenginį (pistoletą) (produkto artikelio Nr. 6226).

 Pro-Line purškimo zondą (artikelio Nr. 7947), tiesųjį zondą (artikelio Nr. 7948). Dyzelino dalelių filtras turėtų būti lengvai pasiekimas, priklausomai nuo transporto priemonės modelio. Daugelyje transporto priemonių dyzelino dalelių filtro temperatūros ar slėgio jutiklis turi būti atskirtas, norint atlikti valymą. Priklausomai nuo transporto priemonės modelio, Pro-Line purškiklio zondas yra įvedamas į dalelių filtrą per angą. Valant, temperatūra negali siekti 40 C.
Pilna tara dyzelino dalelių filtrų Pro-Line valiklio ( 1 litras)  yra purškiama tiesiai  ant kietųjų dalelių filtro paviršiaus. Purškimo intervalai: nuo 5 iki 10 sekundžių (su 5 -10 sekundžių pertrauka tarp purškimo intervalų). Temperatūros darbinis slėgis nuo 6 - 8 barų. Siekiant apimti kiek kiek įmanoma daugiau filtro paviršiaus, valant su Pro-Line valikliu, zondas turi būti pasuktas ir kilnojamas atgal ir pirmyn valymo metu.

Dalelių filtras praplaunamas, naudojant Pro-Line praplovėją  dyzelino dalelių filtrams (500 ml). Suspausto oro pistoletas (artikelio nr. 6226) taip pat naudojamas tais pačiais intervalais kaip valymo proceso metu. Kietųjų dalelių nuosėdos yra ištirpinamos valymo proceso metu ir išsklaidomos aplink dyzelino dalelių filtrą, kur yra sudeginamos normalios regeneracijos metu.
 Po jutiklio įdiegimo, rekomenduojame atlikti testinį važiavimą, mažiausiai 20 minučių, sukeliant dalelių filtro regeneraciją.  Jeigu  variklio elektronikos sistema automatiškai nesukelia regeneracijos, procesas turi būti iššaukiamas ir pradedamas, naudojant diagnostinį prietaisą arba atliekamas su automobilių serviso darbuotojų pagalba.

Talpa
Tūris Valiklis (Liqui-Moly 5169) - 1l Ploviklis (Liqui-Moly 5171) 500 ml

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML nėra išverstas!
Blogas           Geras

Mes pasirengę Jums padėti!

Kyla klausimų dėl tinkamiausios alyvos? Nežinote kaip parinkti tinkamą akumuliatorių ar filtrą Jūsų automobiliui? Nesijaudinkite- mūsų komanda pasirengusi Jums padėti. Kreipkitės ir mes padėsime rasti geriausią sprendimą.

Skambinkite

 +370 68 318318

AR

Rašykite mus laišką

 info@autobamba.lt