0 prekė(s) - 0.00€
Jūsų prekių krepšelis tuščias

Kalba

Lietuvių English

Tepalas skirtas mazgų ir mechanizmų, dirbančių didelių apkrovų sąlygomis, atstatymui

Gamintojas: XADO
Prekės kodas: XA 30202
Prieinamumas: Sandėlyje
4.99€
Kiekis: + -
Žymos: XADO

Tepalas skirtas mazgų ir mechanizmų, dirbančių didelių apkrovų sąlygomis, atstatymui 125ml

 • Ant trynimosi porų paviršiaus formuoja naują metalokeramikos sluoksnį: detalėms užauginamas naujas sluoksnis, atstatoma pirminė detalių geometrija.
 • Keletą kartų pailgina detalių tarnavimo laiką.
 • Šios šiuolaikinio tepalo užpatentuota formulė paremta derinant revitalizantą XADO ir kompleksą EP (Exstreme Pressure).

Naudojimas:

1 etapas: pašalinti seną tepalą.

2 etapas: pusę mazgo apimties pripildyti XADO tepalu.

Pastaba:

Tepalas labai efektyvus guolių atstatymui ir apsaugai nuo dilimo (iki 10 000 apsisukimų per minutę)

Mazgams, kuriems reikia periodiškai keisti tepalą, vėliau naudoti Apsauginį tepalą.

Tepalo privalumai:

 •   Greitai pašalina dilimą.
 •     Pailgina mazgų tarnavimo laiką.
 •     Pašalina įbrėžimus ir įdrėskimus.
 •     Sumažina triukšmą ir vibraciją.
 •     Gerai pašalina šilumą iš trinties zonos.
 •     Palaiko didelį sukimosi greitį.
 •     Kompensuoja dilimą iki 50 proc.
 •     Pašalina koroziją ir apsaugo mazgus nuo agresyvių terpių.

Tikras įvykis: pagrindinis vamzdžių valcavimo gamyklos objektas - vamzdžių valcavimo staklynas. Dnepropetrovsko gamykloje vamzdžių valcavimo staklyno „Ural-2M“ pavaros reduktorius pagamintas prieš daugiau nei 30 metų. Per eksploatacijos laiką staklynas išnaudojo savo resursą. Detalių nusidėvėjimas siekė 30%! Pagrindinės detalės buvo nusietos įdrėskimais ir įbrėžimais, iki 4 mm. gylio.

Dilimas progresavo, reikėjo skubiai atlikti remontą. Tačiau Urale panašios įrangos jau seniai nebegamina. Buvo bandyta detales užsakyti kitose gamyklose, tačiau jų meistrai, apžiūrėję konstrukcijas, tik skėsčiojo rankomis. Vienoje gamykloje sutiko, tačiau detalių gamybai pareikalavo 3 metų. Kalba jau ėjo ne apie remontą, o apie tai, kaip atstatyti detalių dilimą ir išsaugoti agregatą darbinės būklės bent jau tuos trejus metus, kol bus pagaminti nauji krumpliaračiai. Revitalizacija buvo vienintelis galimas būdas kaip išspręsti šią situaciją.

 Reduktorius buvo apdorotas Atstatomuoju tepalu ir tęsė savo darbą įprastu režimu. Po 526 darbo valandų agregatas buvo atstatytas.

Per agregato apžiūrą paaiškėjo, kad “sergančios“ detalės ne tik išgyveno, tačiau ir ėmė sveikti! Maži paviršių įbrėžimai ir įdrėskimai dingo, o dilimas buvo atstatytas. Tyrimas parodė – ant detalių paviršiaus susiformavo metalokeramikos sluoksnis, kurio storis 400–600 mkm – daugiau nei pusė milimetro!

Tokiu būdu gamykla ne tik rado būdą kaip išlaukti tuos trejus metus, tačiau ir pagerino mechanizmų darbinę charakteristiką. Pavyzdžiui, elektros energijos suvartojimas sumažėjo 26,6 proc. dirbant tuščiąja eiga, o apkrautu režimu - 12,5 proc.

 

Talpa
Tūris 125 ml

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML nėra išverstas!
Blogas           Geras

Mes pasirengę Jums padėti!

Kyla klausimų dėl tinkamiausios alyvos? Nežinote kaip parinkti tinkamą akumuliatorių ar filtrą Jūsų automobiliui? Nesijaudinkite- mūsų komanda pasirengusi Jums padėti. Kreipkitės ir mes padėsime rasti geriausią sprendimą.

Skambinkite

 +370 68 318318

AR

Rašykite mus laišką

 info@autobamba.lt